هرچه از خوبی و نیکی در این دنیا برای خود پیش می فرستید در نزد خداوند در روز قیامت خواهید یافت. (قرآن کریم - سوره بقره - آیه 110) 

نظر سنجی

به نظر شما بهترین راهکار برای کمک به مددجویان چیست؟
 

لینکهای مفید
اوقات شرعیوضعیت آب و هوا

An error occured during parsing XML data. Please try again.

آمار بازدید کنندگان


mod_vvisit_counterامروز9
mod_vvisit_counterدیروز75
mod_vvisit_counterاین هفته413
mod_vvisit_counterهفته گذشته774
mod_vvisit_counterاین ماه919
mod_vvisit_counterماه گذشته2851
mod_vvisit_counterکل بازدیدها420985

جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۹
چشم انداز آینده PDF چاپ نامه الکترونیک

مجتمع حسینیه و زائرسرای خیریه سیده النساء (ع) با چندین سال خدمت به محرومین و نیازمندان و تلاش های فرهنگی و مذهبی توانست با کمک اهل بیت (ع) و جمعی از خیرین و مومنین علاقه مند ، دو زمین را در مجاورت هم خریداری کرده و به هم ملحق نماید .

این دو زمین با مساحت 638 متر مربع ، با سند ملکی ششدانگ بوده و پس از خریداری ، وقف شرعی و قانونی گردیده است که به حول و قوه الهی در نقشه جدید با 8000 متر مربع زیر بنا و هشت طبقه بر روی پیلوت در نظر گرفته شده است و اکنون با پیشرفتی حدود 30% در حال ساخت است .

طبقه زیرین حدود 600 مترمربع مخصوص حسینیه برای اسکان هیئت های مذهبی به صورت رایگان یا مبلغ خیلی کم می باشد، همچنین یک طبقه مخصوص بخش فرهنگی و ترویج فرهنگ اهل بیت (ع)، یک طبقه تالار برای برگزاری مجالس شادی و ذکر مصیبت اهل بیت(ع)، نیم طبقه همکف نیز برای آموزش خیاطی، گلدوزی و هنرهای تزئینی خانواده های تحت پوشش در نظر گرفته شده است.

حدود یکصد و چهل و شش سوئیت نیز با مناسب ترین قیمت برای زائرین محترم حضرت رضا (ع) پیش بینی شده است که تمام درآمد سوئیت ها و برگزاری مجالس شادی و ذکر مصیبت ، پس از کسر مخارج ، صرف خانواده های فقرا می شود که در این صورت اتمام پروژه امکان افزایش تا هفتصد خانواده تحت پوشش یعنی به اسم مبارک 14 معصومین، 14000 نفر تحت پوشش قرار خواهند گرفت. 

آنچه برای این مجموعه که با نام « مجتمع حسینیه و زائرسرای خیریه سیده النساء علیها السلام » در نظر گرفته شده است ، همان گونه که از نام آن پیداست ، مکانی جهت اسکان و اقامت زائران علی ابن موسی الرضا (ع) و حسینیه ای برای برگزاری مراسم مذهبی است .

صرف درآمد این زائر سرا در راه اهداف مجتمع خیریه که همانا یاری رساندن به محرومین است کمک شایانی می کند .

 


نمای پیش بینی شده برای حسینیه طبقه زیرین موسسه